Pro pravidelné a velkoobchodní nákupy nás prosím kontaktujte na troyinvest@seznam.cz Osobní odběr : Třebižského 1481, Frýdek-Místek od 8:00 - 16:00

Beijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit 25 ks

Kód: 4554
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Beijing
1 374,49 Kč 1 374,49 Kč bez DPH 54,98 Kč / 1 ks
Na dotaz

Neinvazivní antigenní test pro domácí použití pomáhá jednoduše, přesně, rychle a levně detekovat osoby, které jsou pozitivní na onemocnění SARS-COVID-19.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní testování je jednou z účinných zbraní v boji proti pandemii Covidu-19. Neinvazivní antigenní testy jsou určené pro domácí testování. Vzorek je odebírán z nosohltanu a výsledek je znám již do patnácti minut. Testy přesně a spolehlivě reagují na přítomnost protilátek ve vzorku a jsou tak skvělým doplňkem pro testy prováděné v akreditovaných laboratořích. Domácí testování pomáhá včasnému odhalení onemocnění a výrazně tak snižuje riziko dalšího přenosu v rámci komunity. Tento test splnil kritéria Robert Koch-Institut v Německu a získal tak zvláštní schválení od německého Federálního institutu pro léčiva a zdravotnické produkty (BfArM).

Snadný a rychlý

Snadné a rychlé testování je jednou ze zbraní v boji s pandemií a testy pro domácí samotestování mohou pomoci včas odhalit nákazu. Dřív, než dojde k přenosu v rámci komunity. 
 

Určeno pro domácí použití

Neinvazivní test zvládne opravdu každý v pohodlí domova. Výsledek je znám do 15 minut.
 

Jak na to?

  1. Pomocí tamponu odeberte vzorek z nosu,
  2. odlepte lepidlo,
  3. tampon vložte do příslušné jamky, zakapejte pufrem a otočte hřídelí,
  4. přeložte a vyčkejte 15 minut,
  5. následně test vyhodnoťte podle přiložené nápovědy.

Certifikace

Test splnil všechna minimální kritéria pro antigenní testy Robert Koch-Institutu a získal certifikaci od německého Federálního institutu pro léčiva a zdravotnické produkty (BfArM).  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: